Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 19.06.2018, 12:11

Краснокутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Краснокутської районної ради Харківської області

2017/2018 навчальний рік

Занесено до районної Книги пошани «Юні зірки Краснокутщини» В’юнника Назара, учня 6 класу  - номінація «Відкриття року»

З метою популяризації досягнень шахової гри, підвищення майстерності юних шахістів, виявлення талановитих молодих шахістів та  визначення команди для участі в обласних спортивних змаганнях з шахів «Біла тура» відділом освіти спільно з відділом культури,  молоді та спорту Краснокутської  районної державної адміністрації були проведені районні змагання з шахів «Біла тура» за програмою обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя»Змагання проводилися за швейцарською системою, головним суддею був учитель Пархомівської ЗОШ Халін В.Ю.

Команда нашої школи виборола ІІ місце (тренер - Скляр В.В.)

21.02.2018 команда юнаків 2004-2005 р.н.  отримала
 диплом ІІІ ступеня за перемогу у районних змаганнях з волейболу.

17 лютого 2018 року відбувся фінальний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика.

У складі харківської команди брав участь учень 6 класу нашої школи В’юнник Назар.

В обласному етапі він посів ІІ місце і захищав честь Харківської області у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Дипломом І ступеня
нагороджена команда дівчат 2003 р.н.,
яка зайняла І місце в районному етапі чемпіонату України
з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України)
серед команд ЗЗСО Краснокутського району у 2017/2018 н.р.

Дипломом ІІ ступеня
нагороджена команда юнаків 2003 р.н.,
яка зайняла ІІ місце в районному етапі чемпіонату України

16 грудня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У конкурсах відповідно взяли участь 76 учнів 5–11-х та 96 учнів 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) Харківської області, які посіли І місце в ІІ (районному) етапі.
Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсів визначено 21 переможця ІІІ (обласного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 27 переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ (ІІ МІСЦЕ) В’ЮННИКА НАЗАРА, УЧНЯ 6 КЛАСУ КРАСНОКУТСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (учитель Скляр В.О.)

В’юнник Назар,

учень 6 класу, нагороджений Грамотою відділу освіти ,

який посів І місце у ІІ (районному) етапі VІІІ  Міжнародного мовно - літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Бітківська Альона

учениця 8 класу, нагороджена Грамотою відділу освіти ,

яка  посіла ІІІ місце у ІІ (районному) етапі VІІІ  Міжнародного мовно - літературного конкурсу