Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 23.02.2019, 16:34

Краснокутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Краснокутської районної ради Харківської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Публічна інформація

       

ІНФОРМАЦІЯ

про  Краснокутську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2

 Краснокутської районної ради  Харківської області 

2018/2019н.р.

 

Рік заснування

1927

Потужність закладу

200 учнів

Сайт

http://scool2krk.ucoz.com

Електронна адреса

scool2@osvita-krk.gov.ua

Директор школи

Михайленко Тетяна Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель історії та правознавства , має  вищу  кваліфікаційну категорію. «Старший вчитель.» Заклад очолює з 2010  року. Контактні телефони:0575632579

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Желнова Ольга Юріївна, освіта вища, за фахом вчитель початкових класів , має вищу  кваліфікаційну категорію«Старший вчитель». Контактні телефони:0992060779,0684976465

Заступник директора з виховної роботи

Скляр Валентина Олексіївна , освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має вищу  кваліфікаційну категорію. «Старший вчитель.»Контактні телефони:0683179061

Практичний психолог/соціальний педагог

Яковенко Інна Володимирівна , освіта вища, за фахом  практичний психолог, має І  кваліфікаційну категорію. Контактні телефони:0680875092

Контингент учнів

У 1-11 класах навчаються 207 учнів, з них учнів 1-4 класів – 74 чол., 5-9 класів –112 учнів, 10-11 класів – 21 учень.  Випускників 9 класу -  26 учнів.,11-го класу – 7 учнів.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за  філологічним профілем : 10 клас – 14 учнів, екологічним  профілем: 11 клас -7 учнів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує __25____ педагогів , з них 2 сумісника.. 25_ чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають _13_ чол., І кваліфікаційну категорію – _4_ чол., ІІ кваліфікаційну категорію – _8_ чол., категорію „спеціаліст” – _1_ чол.

Обслуговуючий персонал

___7___ чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на _50% (__61 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (_42_). За рахунок батьківської плати харчується __20__ учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості знань, удосконалення навчально-виховного процесу на основі впровадження наукових досягнень, нових педагогічних технологій».

У конкурсі «Учитель року» брали участь __6__ учителів. Вчитель біології  Чапська Л.П. в цьому навчальному році посіла ІІ місце у районному етапі конкурсу «Учитель року - 2017» в номінації «Біологія»

 

Гурткова робота

В школі працює __5__ гуртків: «Бібліотечно- бібліографічний»,  «Науково-технічний», «Туристсько - краєзнавчий».

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу _25__ учнів та __10__ вчителів . Підвіз здійснюється шкільним автобусом Краснокутської гімназії.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів ___11__ навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (_15_ПК), гімнастична зала,  футбольний майданчик, _1__ майстерня.

Бібліотечний фонд налічує – __14452___ примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців за 2017/2018 н.р. (всеукраїнський, обласний, районний рівні)

В’юнник Назар,учень 6 класу, отримав подяку губернатора Світличної Ю.О., нагороджений Грамотою відділу освіти, посів І місце у  ІІ районному  етапі VІІІ  Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та  студентської молоді імені Т.Шевченка (вчитель Скляр В.О.) В обласному етапі він посів ІІ місце і захищав честь Харківської області у Всеукраїнському етапі конкурсу.  

Учні початкових класів постійні учасники та призери  ІІ районного етапу  Міжнародного конкурсу з   української мови імені П. Яцика Семененко Максим, учень 4 класу, нагороджений Грамотою відділу освіти, який посів ІІ місце у ІІ (районному) етапі XVІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; М’якенький Ігор,учень 3 класу нагороджений Грамотою відділу освіти , який посів ІІІ місце у ІІ (районному) етапі XVІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учениця 10 класу, Давидова Єлизавета , посіла ІІ місце районного етапу конкурсу ораторського мистецтва (вчитель Гончарова С.П.)

Учні 1-4 класів – активні учасники Всеукраїнського природничого конкурсу «Колосок». Вони отримали «срібні» та «золоті» «колоски», є переможцями як районних так і обласних конкурсів малюнків та виробів з природного матеріалу.

На чолі з вчителями Сокіл Н.В., Дронь О.В.,Чапською Л.П., Гончаровою С.П. учні 4, 8 класів брали участь в регіональних моніторингових дослідженнях якості освіти , суть яких полягає в отриманні об’єктивної інформації про стан розвитку освіти в регіоні в умовах реалізації завдань щодо реформування освітньої галузі.

Учні нашої школи є учасниками та переможцями Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник - 2017".

В цьому році вчителі  залучали учнів до участі в олімпіадах та конкурсах. Переможцями олімпіад стали:

- з фізики учень 7  класу, Доброхвалов Єгор , посів ІІ місце, вчитель Маклаков Ю.О.;

- з біології учениця 10 класу,  Давидова Єлизавета , посіла ІІІ місце, вчитель Чапська Л.П.;

- з іноземної мови (англійської), учениця 8 класу, Торяник Гаяна, посіла І місце,вчитель Белкуші Н.Г.

Бітківська Альона, учениця 8 класу, нагороджена Грамотою відділу освіти , яка  посіла ІІІ місце у ІІ (районному) етапі VІІІ  Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка (вчитель Пономаренко В.А.)

            Слід відзначити роботу  Чапської Л.П., учениця  якої, Костенко Анна,  посіла ІІ місце на районному етапі конкурсу МАН, а учениця 8 класу Сокіл Софія (вчитель Киргач Л.В.) посіла ІІІ місце в  районному етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково -дослідницьких робіт  учнів - членів Малої академії наук України.

Переможці конкурсів:

 • Команда Краснокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 нагороджена Грамотою відділу освіти Краснокутської РДА за ІІ місце в районних  спортивних змаганнях з футзалу серед юнаків 2004 - 2005 року народження (тренер – Скляр В.В.)
 • Команда Краснокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 нагороджена Грамотою відділу освіти Краснокутської РДА за ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2017-2018 року (тренер – Скляр В.В.)
 • Команда юнаків 2004-2005 р.н. отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу у районних змаганнях з волейболу (тренер – Скляр В.В.)
 • 17 лютого 2018 року відбувся фінальний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика. У складі харківської команди брав участь учень 6 класу нашої школи В’юнник Назар. В обласному етапі він посів ІІ місце і захищав честь Харківської області у Всеукраїнському етапі конкурсу.
 • Дипломом І ступеня відділу освіти Краснокутської РДА нагороджена команда дівчат 2003 р.н., яка зайняла І місце в районному етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України) серед команд ЗЗСО Краснокутського району у 2017/2018 н.р.
 • Дипломом ІІ ступеня нагороджена команда юнаків 2003 р.н., яка зайняла ІІ місце в районному етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України) команд ЗЗСО Краснокутського району у 2017/2018 н.р. (тренер – Скляр В.В.)
 • Колектив вокального гуртка «Веселка голосів» нагороджений грамотою за І місце у районному етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» (керівник – Кондратенко Г.П.)
 • Грамотою нагороджена команда учнів за перемогу в конкурсі соціальної реклами районного етапу ХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». (керівник – Федорець Т.М.)
 • М’якенький Ігор, учень 3 класу, нагороджений грамотою ЦДЮТ за І місце у районному етапі виставки-конкурсу робіт з початкового технічного моделювання
 • М’якенький Олександр, учень 3 класу, нагороджений грамотою ЦДЮТ за І місце у районному етапі виставки-конкурсу робіт з початкового технічного моделювання та у районному етапі Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція».
 • Шешеня Артьом нагороджений грамотою ЦДЮТ за І місце у районному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року – 2017».
 • Маковійчук Ніка, учениця 6 класу, нагороджена грамотою ЦДЮТ за І місце у районному етапі обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя».
 • Будко Аня, учениця 6 класу, нагороджена грамотою за І місце у районному етапі обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя».
 • Ніколенко Денис, учень 5 класу за ІІ місце у районному етапі обласної фотовиставки «територія пригод – 2018».
 • Павлюк Олег, учень 5 класу, нагороджений грамотою ЦДЮТ за ІІ місце у районному етапі виставки-конкурсу робіт з початкового технічного моделювання.
 • Мартиненко Микита, учень 3 класу, нагороджений грамотою ЦДЮТ за І місце у районному етапі виставки-конкурсу робіт з початкового технічного моделювання.
 • Суліма Валерія, учениця 4 класу, нагороджена грамотою ЦДЮТ за ІІІ місце у районному етапі виставки-конкурсу робіт з початкового технічного моделювання.
 • Кашаєва Діана, учениця 1 класу, нагороджена грамотою ЦДЮТ за ІІІ місце у районному етапі виставки-конкурсу робіт з початкового технічного моделювання та грамотою за ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».
 • Собко Дар’я, учениця 8 класу, нагороджена грамотою ЦДЮТ за ІІІ місце у районному етапі обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя».
 • Гальченко Іван, учень 5 класу, нагороджений грамотою ЦДЮТ за ІІІ місце у районному етапі виставки-конкурсу робіт з початкового моделювання.
 • Прокопюк Станіслав нагороджений грамотою відділу освіти Краснокутської РДА як кращий гравець районних змагань з футзалу.
 • Соловей Микола, учень 8 класу, нагороджений грамотою відділу освіти Краснокутської РДА за ІІ місце в районних змаганнях серед учнів ЗЗСО Краснокутського району з легкоатлетичного чотирьохборства в особистому заліку.
 • Соколовський Віталій, учень 8 класу, нагороджений грамотою відділу освіти Краснокутської РДА за ІІІ місце в районних змаганнях серед учнів ЗЗСО Краснокутського району з легкоатлетичного чотирьохборства в особистому заліку.
 • Дипломами в.о. голови правління АК «Харківобленерго» нагороджені учасники конкурсу плакатів «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!»: М’якенький Олександр, Давиденко Крістіна, Луценко Аліна, Левченко Вероніка, Гриненко Олександр, Гриненко Ігор, Давиденко Катерина.

 

 


ІНСТРУКЦІЯ З ДІЛОВОДСТВА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ НУМЕНКЛАТУРИ СПРАВ ОСВІТЬОГО ЗАКЛАДУ НА 2019 РІК

нАКАЗ ВІД 12.06.2018 №48 "пРО УЗАГАЛЬНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЬ З МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ ПРОФІЛІВ, ЩО КОРИСТУЮТЬСЯ НАЙБІЛЬШИМ ПОПИТОМ" 

Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Архів записів
Друзі сайту
Міністерство освіти і науки України
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Портал Академії
Український центр оцінювання якості освіти

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Краснокутська районна державна адміністрація

Краснокутська районна рада

Краснокутський ПАЛ

Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА

УКСМД МВС ditypolice@mvs.gov.ua

Логопедична служба Краснокутського району

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz